Brak obsługi animacji flash!
Potrzebujesz pomocy?
skontaktuj się z odpowiedzialną osobą:
Marek
CCTV, Monitoring, TV Sat
tel. 501 645 430
Darek
Systemy alarmowe, Domofony
tel. 501 680 065
Aleksandra
Cyfra+, Faktury, Płatności
tel. 068 459 35 51
e-Mail: info@mardex.com.pl
Nr Gadu-Gadu 6514431
Systemy FAAC
+ pokaż »
licznik odwiedzin
484612 visits484612 visits484612 visits484612 visits484612 visits484612 visits

Partnerzy

 • SATEL
 • COMMAX
 • HUNDAI
 • ALARMTECH
 • OPTEX
 • SIEMENS
 • FERGUSON
 • NOVUS
 • CYFRA PLUS
 • DANTO
 • INTER-PROTECH

Satel

SATEL jest firmą prywatną z zaangażowaniem 100% kapitału polskiego, zajmującą się projektowaniem, produkcją i sprzedażą najwyższej jakości urządzeń elektronicznych. Gama produktów firmy SATEL obejmuje przede wszystkim centrale alarmowe, sygnalizatory, czujki, stacje monitorujące, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu oraz zasilacze buforowe.

Od momentu powstania, w 1990 roku, firma stale się rozwija, w związku z czym rośnie również zatrudnienie, które w chwili obecnej wynosi ponad 220 osób. Dobra atmosfera współpracy oraz współudział całej załogi w procesie doskonalenia firmy stanowi jeden z kluczowych czynników, który w sposób bezpośredni przekłada się na stale rosnący poziom satysfakcji Klientów, a w konsekwencji - na rynkowy sukces firmy.


Paradox

   

   

   

   


Elmes-Electronic

Założona w 1990 roku firma Elmes Elektronik projektuje i wytwarza elektroniczne urządzenia do systemów alarmowych, kontroli dostępu i  zdalnego sterowania. Firma specjalizuje się w produkcji radiowych urządzeń małej mocy spełniających polskie i europejskie normy dopuszczenia do użytkowania bez dodatkowych zezwoleń i rejestracji. Oferujemy atestowane produkty seryjne z kodem dynamicznie zmiennym, a także wykonujemy urządzenia według indywidualnych zleceń klientów krajowych i zagranicznych. Projektowanie wyrobów wspomagane jest komputerowym systemem CAD, a testowanie przeprowadza się z użyciem nowoczesnych przyrządów pomiarowo - kontrolnych. Produkcję wykonujemy w technologii montażu powierzchniowego na automatach montażowych.


Jablotron

Specjalizacja w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży elektronicznych systemów alarmowych, zarówno obiektowych jak i autoalarmów, przyczyniła się do rozwoju i wzrostu potencjału firmy. Przez ostatnie 10 lat, JABLOTRON Ltd. osiągnął pozycję uznanego w świecie producenta systemów alarmowych. Centrala firmy, dział badawczo-rozwojowy i produkcyjny znajduje się w Jablonec'u nad Nisou, Republika Czeska. Wprowadzając standard ISO9001 i metodę Total Quality Management, zapewnia jakościowe produkty szerokiej gamie odbiorców.


Pulsar

Firma Pulsar powstała w 1994 roku. Działalność swoją rozpoczęła od produkcji obudów do systemów zabezpieczeń elektronicznych. Obecnie jest największym producentem tego typu urządzeń w Polsce Jest to wynikiem ścisłej współpracy z producentami i dystrybutorami zarówno z Polski jak i z Europy: SATEL, DSC, PARADOX, ROKONET, GE (INTERLOGIX, CADDX NETWORX), GENESIS, TEXECOM, PYRONIX, PIMA, SUMMIT, NAPCO, CROW, VISONIC

W tym momencie gama produktów jest o wiele szersza i obejmuje:
    - obudowy metalowe do systemów alarmowych: do central, klawiatur, expanderów
    - obudowy metalowe do nadajników monitoringu: radiowego, GSM
    - obudowy metalowe do kontroli dostępu
    - obudowy metalowe indywidualne
    - zasilacze buforowe: 12V, 24V DC
    - zasilacze stabilizowane 12V DC (do CCTV)
    - moduły zasilaczy buforowych
    - moduły przekaźnikowe
    - moduły zabezpieczające, bezpiecznikowe
    - zasilacze AC/AC, transformatory

Nowe produkty są wynikiem głębokiej analizy potrzeb rynku. Nowości opracowywane są przez wykwalifikowaną kadrę inżynierską działu projektowego, która w swoich projektach uwzględnia uwagi i opinie: dystrybutorów, instalatorów i użytkowników.


Roger

Firma ROGER powstała w roku 1991. Przedmiotem działalności jest projektowanie, produkcja urządzeń elektronicznych. Oferujemy nowoczesne systemy, urządzenia kontroli dostępu oraz urządzenia do systemów sygnalizacji włamania i napadu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jakie zdobyliśmy w dziedzinie projektowania oraz dzięki stosowaniu nowoczesnych technologii w procesie produkcji, oferowane przez nas urządzenia są funkcjonalne i niezawodne.

Dbając o najwyższą jakość produktu, w roku 2000 wdrożono system zarządzania jakością certyfikowany według normy ISO9001:2000. Gwarancją wysokiej jakości naszych produktów jest stosowanie wyłącznie elementów uznanych na świecie producentów oraz stałe kształcenie pracowników i doskonalenie procesu produkcji.


Commax

Firma Commax powstała w 1968 roku pod pierwotną nazwą JoongAng Electronics Co. Od samego początku misją firmy było stać się największym eksporterem domofonów.

W dniu dzisiejszym produkty naszej marki można nabyć w ponad 100 krajach na całym świecie.

W 1993 roku COMMAX jako pierwsza firma na świecie spełniła surowe wymagania techniczne i otrzymała certyfikat UL i TUV na swoje produkty z dziedziny videodomofonów.

Zróżnicowane wzornictwo, nowoczesne rozwiązania techniczne i stabilna sytuacja na rynku zostały docenione przez wiele ośrodków i w dniu dzisiejszym firma COMMAX może poszczycić się wieloma nagrodami i certyfikatami.


Hyundai

   

   

   

   


Samsung

   

   

   

   


Miwi-Urmet

Firma MIWI-URMET Sp. z o.o. jest polsko-włoską spółką produkcyjno handlową. Prowadzi działalność na polskim rynku od 1991 r. W ofercie firmy znajdują się urządzenia skutecznie podnoszące bezpieczeństwo, kontrolujące i ograniczające dostęp do mieszkań, biur, magazynów oraz otwartych przestrzeni. Oferta handlowa obejmuje Systemy Domofonowe i Videodomofonowe, Telewizję Przemysłową (CCTV) oraz Systemy Alarmowe.

Wszystkie wyroby firmy URMET są produkowane zgodnie ze światowymi standardami jakości (np.: UNI EN ISO 9001), posiadają również niezbędne certyfikaty obowiązujące na rynku polskim. Urządzenia charakteryzuje wysoka jakość, niezawodność oraz estetyka wykonania (autorem wielu projektów plastycznych jest znany włoski stylista G.Giurgiaro).
   Produkty stanowiące ofertę Systemów Alarmowych produktwane są przez znaną i cenioną na świecie włoską firmę ELKRON, należącą do grupy URMET. Urządzenia te posiadają certyfikaty jakości UNI EN ISO 9001, UNI EN ISO 14001, które stanowią świadectwo wysokiej jakości wykonania i poziomu oferowanych zebezpieczeń.


D-Max

   

   

   

   


Novus

Firma NOVUS Security należy do grupy kapitałowej zatrudniającej obecnie ponad 200 osób i posiadającej w Warszawie siedzibę o powierzchni 6000 m2. Została ona założona w 1995 roku, a jej owocna ekspansja w branży zabezpieczeń i ochrony mienia doprowadziła w 2003 roku do powstania firmy NOVUS i wprowadzenia na rynek nowej marki profesjonalnych systemów CCTV. Produkty pod nazwą NOVUS® są dystrybuowane w całej Europie poprzez sieć firm partnerskich, które zapewniają swoim klientom pomoc techniczną i doskonałą obsługę, wychodząc naprzeciw ich wymaganiom. Obecnie aktywnie wzmacniamy naszą pozycję na rynku międzynarodowym, poszukując partnerów handlowych, którzy mają bogate doświadczenie i mogą pochwalić się sukcesami w branży CCTV.

Urządzenia NOVUS® produkowane są nie tylko z dbałością o jakość wykonania oraz wygodę obsługi, ale również z troską o bezpieczeństwo użytkowników. Właśnie dlatego każdy komponent systemów CCTV marki NOVUS® odpowiada surowym normom obowiązującym tak w Unii Europejskiej (CE, WEEE, RoHS), jak i na terytorium Federacji Rosyjskiej (GOST-R).


Pelco

   

   

   

   


Eura

"Eura-Tech" działa na rynku europejskim od 1991 roku. W pierwszym okresie działalności firma zajmowała się importem i dystrybucją urządzeń dla przemysłu lekkiego, oraz elektroniki użytkowej. Aktualnie firma importuje i prowadzi dystrybucję specjalizowanych towarów branży SECURITY. W ofercie posiadamy następujące produkty: wideodomofony, domofony, gongi, dzwonki bezprzewodowe, systemy zabezpieczeń, czujniki i sygnalizatory, systemy bezkolizyjnego cofania (czujniki parkowania).Nasze zakłady produkcyjne znajdują się głównie na Dalekim Wschodzie, a wszystkie wyroby są produkowane pod wspólną marką:

Siedziba i magazyny firmy znajdują się w Polsce skąd jest obsługiwany rynek europejski na zasadzie wyłączności. Firma posiada własnych koordynatorów produkcji na Dalekim Wschodzie, uczestniczy w najważniejszych targach branżowych, a część produktów jest specjalnie projektowana dla "Eura-Tech".

Naszą misję wyrażoną sloganem 3xB (Bezawaryjne produkty, Bezpośrednio z fabryki, po Bezkonkurencyjnych cenach) staramy się realizować na każdym etapie naszego działania.


Fermax Polska Sp. z o.o.

FERMAX Polska Sp. z o.o. jest częścią hiszpańskiej firmy Fermax Electronica S.A.E, która jest liderem w produkcji najwyższej jakości zaawansowanych systemów domofonowych i videodomofonowych z funkcją kontroli dostępu.
Urządzenia produkowane przez firmę FERMAX dostępne są w Polsce od 8 lat.

W roku 2002 na Międzynarodowych Targach „SECUREX” FERMAX otrzymał złoty medal za CYFROWY SYSTEM ADS.
Do dnia dzisiejszego firma FERMAX jako jedyny producent systemów domofonowych i videodomofonowych posiada to zaszczytne wyróżnienie.


Optiva

   

   

   

   


Tayama Polska Sp. j.

Firma Tayama Polska Sp. J. to od ponad 10 lat jeden z największych dystrybutorów sprzętu telewizji przemysłowej, kontroli dostępu oraz systemów alarmowych w Polsce. Firma rozwija swoją działalność bardzo dynamicznie, czego wyrazem jest wyróżnienie prestiżowym tytułem 'Gazeli Biznesu 2006' oraz 'Gazeli Biznesu 2007' przyznane przez dziennik "Puls Biznesu", który docenił firmę również za bardzo dobre wyniki finansowe oraz bycie rzetelnym partnerem biznesowym.

Zakres działalności

W ofercie firmy znajdą Państwo precyzyjne i wydajne:

 

 • Systemy Telewizji Przemysłowej,
 • Systemy Zamków Elektronicznych,
 • Systemy Alarmowe,
 • Systemy Kontroli Dostępu z Rejestracją Pracowników,
 • Nowoczesne Systemy Oświetlenia LED,

Obecnie, mając na celu utrzymanie najwyższej jakości produktów decydujących o bezpieczeństwie ludzi, firma TAYAMA Polska zdecydowała się na rozszerzenie swojej oferty o wysokiej klasy:

 

 • Systemy Sygnalizacji Pożaru firmy ESSER

Wszystkie rozwiązania firmy opierają się na wieloletnich badaniach przedsiębiorstw będących partnerami handlowymi firmy oraz na najnowszych technologiach.
Dzięki doświadczeniu zespołu firmy oraz koncentracji na potrzebach klientów, oferowane rozwiązania są bardzo efektywne i jednocześnie bardzo atrakcyjne cenowo.

   

   


do górydo góry